Design magazin
Design magazin
Díj

Nagrada

Díj Ez a kialakítás azért jött létre, hogy hozzájáruljon az élet normalizálásához az önelszigetelődés során, és külön díjat hozzon létre az online versenyek győztesei számára. A díj terve egy gyalog királynővé alakítását ábrázolja, a játékos sakkbeli fejlődésének elismeréseként. A díj két lapos figurából áll, a királynőből és a gyalogból, amelyek a keskeny réseknek köszönhetően helyezkednek el egymásba, amelyek egyetlen csészét alkotnak. A díjazás a rozsdamentes acélnak köszönhetően tartós, és kényelmesen elvihető postai úton a nyerteshez.

Gyár

Shamim Polymer

Gyár Az üzemnek három programot kell fenntartania, beleértve a termelő létesítményt, valamint a laboratóriumot és az irodát. Az ilyen típusú projekteknél a meghatározott funkcionális programok hiánya az oka a kellemetlen térbeli minőségüknek. Ez a projekt ezt a problémát igyekszik megoldani a cirkulációs elemek felhasználásával a nem kapcsolódó programok felosztására. Az épület kialakítása két üres tér körül forog. Ezek az üres terek lehetőséget adnak a funkcionálisan nem kapcsolódó terek elkülönítésére. Egyben középső udvarként is működik, ahol az épület minden része össze van kötve egymással.

Belsőépítészet

Corner Paradise

Belsőépítészet Mivel a telek egy saroktelken található a nagy forgalmú városban, hogyan találhatja meg a nyugalmat a zajos környéken, miközben megőrzi az emeleti előnyöket, a térbeli praktikumot és az építészeti esztétikát? Ez a kérdés kezdetben meglehetősen nehézzé tette a tervezést. A tervező merész javaslatot tett egy belső táj kialakítására, hogy nagymértékben növelje a lakhatási magánéletet a jó világítás, szellőzés és a mezőmélység fenntartása mellett. Vagyis építsenek egy háromemeletes köbös épületet, és helyezzék át az elő- és hátsó udvart az átriumba. , zöld és vízi táj kialakításához.

Lakóház

Oberbayern

Lakóház A tervező úgy véli, hogy a tér mélysége és jelentősége az egymással összefüggő és egymásra utalt ember, tér és környezet egységéből fakadó fenntarthatóságban él; így a hatalmas eredeti anyagokkal és újrahasznosított hulladékkal a koncepció a tervezőstúdióban valósul meg, amely otthon és iroda kombinációja, a környezettel együtt élő tervezési stílus érdekében.

Konceptuális Kiállítás

Muse

Konceptuális Kiállítás A Muse egy kísérleti tervezési projekt, amely az ember zenei érzékelését tanulmányozza három installációs élményen keresztül, amelyek különböző módokat kínálnak a zene megtapasztalására. Az első tisztán szenzációs, termoaktív anyagok felhasználásával, a második pedig a zenei térbeliség dekódolt érzékelését mutatja be. Az utolsó a kottaírás és a vizuális formák közötti fordítás. Az embereket arra ösztönzik, hogy interakcióba lépjenek az installációkkal, és saját felfogásukkal fedezzék fel a zenét vizuálisan. A fő üzenet az, hogy a tervezőknek tisztában kell lenniük azzal, hogy az észlelés hogyan hat rájuk a gyakorlatban.

Márkaidentitás

Math Alive

Márkaidentitás A dinamikus grafikai motívumok gazdagítják a matematika tanulási hatását a kevert tanulási környezetben. A matematikából származó parabolikus grafikonok ihlették a logó tervezését. Az A és V betű egy folytonos vonallal kapcsolódik össze, bemutatva a pedagógus és a tanuló közötti interakciót. Azt az üzenetet közvetíti, hogy a Math Alive arra irányítja a felhasználókat, hogy váljanak fenegyerekké a matematikában. A kulcsfontosságú látványelemek az absztrakt matematikai fogalmak háromdimenziós grafikává alakítását mutatják be. A kihívás az volt, hogy egyensúlyba hozzuk a célközönség szórakoztató és vonzó környezetét az oktatási technológiai márka professzionalizmusával.